مشاوره

هفت آینه میترا نخستین مرکز مشاوره ایست که به صورت تخصصی و جامع برای هنرمندان در نظر گرفته شده و تلاش دارد با  ارائه خدمات مشاوره در جهت پیشرفت و بهبود وضعیت هنرمندان و همچنین در راستای توسعه و تعالی فرهنگ و هنر قدم بردارد.

امروزه هر شخص، سازمان، برند و یا موسسه میتواند با همراهی مشاوران در زمینه های مختلف به راندمان کاری بالا و کیفیت بهتر برسد. ما با جمع آوری تیمی از متخصصان آماده همراهی شما در زمینه های: مرکز آموزش و استعدادیابی کودکان و نوجوانان، مشاوره تهیه و تولید، مشاوره حقوقی، مشاوره بازاریابی و فروش، مشاوره اقتصادی، مشاوره امور بین الملل، مشاوره روانشناسی، مشاوره هنری و تبلیغات هستیم.

گروه مشاوران هفت آینه میترا آماده خدمات مشاوره به هنرمندان و تولیدکنندگان کالای فرهنگی و هنری را از ابتدا تا انتهای پروژه های فیلم، تیاتر، کنسرت، اجراهای زنده هنری، به نمایش گذاشتن آثار و گالری را میباشد. شما با کمک مشاوران ما میتوانید در مسیر پیشرفت و موفقیت سریع تر قدم بردارید و توانایی خود را با بالاترین کیفیت ارائه دهید. تیم مشاوره ما در کل پروسه هر پروژه همراه شما خواهد بود تا در تهیه ، تولید و پخش آثار بهترین عملکرد را داشته باشید.

اولین مرکز مشاوره هنرمندان با مدیریت شهاب الدین حسین پور، با همراهی متخصصین مجرب در بخش های زیر راه اندازی شد:

– مشاوره‌ی حقوقی
– مشاوره‌ی تبلیغات و فروش
– مشاوره‌ی پرسونال برندیدنگ
– مشاوره‌ی تهیه و تولید
– مشاوره‌ی امور بین الملل
– مشاوره‌ی اقتصادی
– مشاوره‌ی هنری
-مشاوره‌ی روانشناسی
– مشاوره و استعدادیابی در حوزه کودک و نوجوان